הצוות שלנו

מיכל פירן, מרפאה בעיסוק ומנהלת המכון

מיכל פירן, בעלת תואר ראשון ושני של החוג לריפוי בעיסוק אוניברסיטת חיפה ובעלת ניסיון בעבודת טיפולית משנת 2000.

מיכל התחילה את דרכה כמרפאה בעיסוק במסגרות ציבוריות בארץ כגון מרכז מילמן בחיפה, מרכז ניצן ומכון להתפתחות הילד. לאחר 8 שנים, נסעה לסאן דייגו שבארה"ב שם עבדה כמרפאה בעיסוק במגזר הפרטי והקימה "קליניקה ניידת" עבור ילדים בעלי צרכים מיוחדים בסביבה הביתית. מיכל, מטפלת DIR מוסמכת, את הכשרתה התחילה בישראל וסיימה בארה"ב. כשחזרה לארץ, הגשימה את חלומה לבנות מרכז טיפולי שייתן מענה טיפולי רב תחומי לילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם.

כיום, מיכל מנהלת את מכון נגה, מרצה ומדריכה צוותים רב מקצועיים בגישת ה-DIR, מתנדבת ופעילה בארגון DIR ישראל ועובדת בעיקר עם ילדים עם מורכבויות התפתחותיות שונות, וויסות חושי-רגשי ואוטיזם. 

דוא"ל machonoga@gmail.com

טל' 053-2554467

דבי פרוחי, מרפאה בעיסוק

דבי בוגרת החוג לריפוי בעיסוק באוניברסיטה העברית, מטפלת בילדים עם קשיים התפתחותיים משנת 1992.

דבי עבדה בעברה במסגרות שונות ומגוונות כולל המכון להתפתחות הילד של מכבי, עמותת ניצן, המרכז לגיל הרך וכיום עובדת במרכז מילמן בטיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטיבנוסף לטיפול, דבי שייכת לצוות האבחון במרכז מילמן ומדריכה מרפאות בעיסוק בתחילת דרכן. לדבי עניין בתחום ההתפתחות הקוגניטיבית ומשחק שמהווים את הבסיס למיומנויות למידה ורקע של לימודים בגישת הלמידה המתווכת של פרופסור ראובן פויירשטיין  וכמו כן, עניין וניסיון רב בטיפול בילדים עם לקות תקשורתית וקשיי וויסות חושי .בנוסף לעבודתה בריפוי בעיסוק דבי עובדת עם ילדים בביופידבק ונוירופידבק

במכון נגה, דבי מטפלת בילדים עם לקויות בוויסות חושי, קשיי קשב וריכוז, לקויות למידה ולקויות בתקשורת(ASD).   

דוא"ל dfaruchi@gmail.com

עדי זוננשטיין, מרפאה בעיסוק

עדי זוננשטיין, בוגרת החוג לריפוי בעיסוק, אוניברסיטת חיפה. עדי מטפלת בילדים עם מורכבויות התפתחותיות מעל 10 שנים.

בעברה, עדי עבדה במסגרות שונות, כולל מכון להתפתחות הילד של קופ"ח כללית וגני תקשורת של העמותה לילדים בסיכון בהם היתה גם שותפה לפרויקטים גניים שעבדו על פי מודל ה-DIR. עדי מודרכת ועובדת על פי עקרונות ה-DIR ולאחרונה החלה לרכז גן של ילדים בעמותה לילדים בסיכון. לעדי ניסיון רב בעבודה טיפולית עם ילדים עם בעיות התפתחותיות שונות, כולל סרבול מוטורי, קשיי התארגנות, ליקויים בויסות החושי  והפרעה בתקשורת (אוטיזם ASD).

ניסיונה של עדי בעבודה עם צוותים חינוכיים ומסגרות חינוך מחד ועבודה טיפולית פרטנית מאידך מאפשרת לעדי לתת מענה טיפולי רב מערכתי הכולל הדרכת הורים וצוות החינוך לכל ילד שמטפלת בו מעבר לסביבה הטיפולית עצמה.

דוא"ל adi_ferraro@hotmail.com

מעין מאיר, קלינאית תקשורת

מעין מאיר, בוגרת החוג להפרעות בתקשורת, אוניברסיטת תל אביב ובעלת תואר שני בתכנית הבינתחומית להתפתחות הילד, אוניברסיטת חיפה.מעין מטפלת בתינוקות, פעוטות וילדים מזה כשמונה שנים. עובדת במכון להתפתחות הילד של קופת חולים מכבי ובקליניקה פרטית. 

בעברה, עבדה בגני תקשורת של משרד החינוך והעמותה לילדים בסיכון, ביחידה התפתחותית קהילתית, וכן במרכז לילדים לקויי שמיעה בגיל הרך. 

מעין בעלת ניסיון בעבודה  טיפולית עם  ASD, תינוקות ופעוטות, לקויות התפתחותיות שונות, קשיי שפה ודיבור וכן לקויות היגוי מורכבות (אפרקסיה). כמו כן, היא מטפלת ומדריכה קלינאיות בגישת טיפול אינטראקטיבית (טיפולי הורה- ילד). 

דוא"ל maayanran@gmail.com

טל' 052-4799876

עדי פיינברג, קלינאית תקשורת

עדי בוגרת תואר ראשון בחוג להפרעות בתקשורת, אוניברסיטת חיפה. בימים אלו מסיימת את התואר השני בחינוך מיוחד באוניברסיטת חיפה.

מטפלת בילדים עם לקויות שפה, דיבור ותקשורת מזה כ-5 שנים. עובדת כיום עם ילדי ASD בגן תקשורת של משרד החינוך ואלו"ט. בעברה עבדה גם בבתי ספר עם ילדים משולבים וכיתות מקדמות וכן במכון התפתחותי של המועצה האזורית כפר ורדים (משכ"ל).

בעלת ניסיון בעבודה טיפולית עם ילדים בגיל הרך ובגילאי בי"ס על רקע לקויות היגוי, שפה ותקשורת.

עדי מאמינה בשיטת טיפול אקלקטית המשלבת בין כמה גישות טיפוליות לפי צורכי המטופל ומשפחתו תוך קיום שיתוף פעולה מלא ככל הניתן בין הקליניקה לבין הבית. 

ספאא חאלדי נסאר, קלינאית תקשורת

בוגרת החוג להפרעות בתקשורת אוניברסיטת חיפה. ספאא מטפלת בפעוטות ובילדים עם לקויות התפתחותיות מגוונות מזה כ 7 שנים.

כיום עובדת במרכז מילמן המתמחה בטיפול בילדים על הרצף האוטיסטי. היא מתפקדת כראש צוות, מדריכה וקלינאית. בעברה, ספאא עבדה במעונות וגני תקשורת בעמותה לילדים בסיכון. בנוסף לכך, עבדה ביחידות התפתחותיות כקלינאית תקשורת מאבחנת ומטפלת. לספאא נסיון בהדרכת גננות סביב התפתחות השפה הערבית במסגרת מחקר מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

ספאא מאמינה בגישה טיפולית התפתחותית והוליסטית אשר שמה את הילד ומשפחתו במרכז. היא רואה בהורים דמויות משמעותיות ביותר בחיי הילד איתם היא עובדת בשיתוף. ספאא לוקחת בחשבון את מגוון הכוחות והאתגרים של הילד בסביבות השונות ורואה את המשחק כמרחב וכאמצעי עיקרי באמצעותו ילדים מתנסים, חווים ולומדים את עצמם ואת סביבתם.

 

 

 

עינת בוקר בן-נון, עובדת סוציאלית קלינית

עינת עובדת סוציאלית בעלת התמחות קלינית בטיפול בילדים ונוער. בעלת תואר ראשון  ממכללת תל-חי ותואר שני במסלול קליני מאוניברסיטת תל אביב. 
לעינת ניסיון במסגרות טיפוליות שונות ומגוונות לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים. בשנים האחרונות עובדת במעון יום שיקומי לפעוטות עם עיכוב התפתחותי, ומביאה עימה ניסיון בהדרכת הורים, ליווי צוותים חינוכיים ופרא-רפואיים, "case manager" ועבודה בצוות רב-מקצועי.
עינת מאמינה בעבודה הוליסטית ומערכתית המקיפה את הילד ומשפחתו, משלבת כלים מתחום הטיפול הקוגניטיבי- התנהגותי (CBT). מטפלת באופן פרטני, ודיאדי בשילוב הדרכת הורים. 
 

דוא"ל einatboker@gmail.com

טל' 050-857-9091

אמירה פינקל, מרפאה בעיסוק

אמירה פינקל. בוגרת תואר ראשון בביה"ס לריפוי בעיסוק באוניברסיטה העברית.

מטפלת בילדים עם קשיים התפתחותיים משנת 1999.

עבדה במסגרות שונות כולל מרכזים להתפתחות הילד (צפת, אילת), גנים וגנים התפתחותיים, באיתור וטיפול בילדים ובהדרכת צוות. עבדה בבתי"ס בתכנית כתיבה לילדים בכיתה א. במשך שנתיים עבדה בשיקום כף יד במסגרת קופ"ח כללית.      

 מ 2013 עובדת במרכז להתפתחות הילד בבי"ח "זיו" בצפת עם פעוטות וילדים עם קשיים בתפקוד היומיומי, בלמידה ובמשחק, ביניהם: קשיים בתפקוד עצמאי בחיי היומיום, קשיי תכנון והתארגנות, סרבול, הפרעת קשב, קשיים בוויסות חושי וכן עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי.

במהלך השנים עברה קורסים שונים כמו ליקויים בוויסות חושי, עבודה בסנוזלן (חדר תחושות) , התפתחות ייצוגים מרחביים-גרפיים, הכשרה בתכנית "בואו נשחק" (P.L.A.Y Project) לעבודה עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי, קורס CBT  למרפאים בעיסוק למטופלים עם הפרעת קשב.

מוסמכת בגישת Cog-Fun לטיפול בילדים עם הפרעת קשב.

מוסמכת בהדרכת קבוצות הורים בעיסוי תינוקות.

מאמינה בעבודה רב צוותית, עבודה משותפת עם הורים וילדים באמצעות משחק והנאה בטיפול.

רותם ענבי, קלינאית תקשורת

בעלת תואר ראשון בחוג להפרעות בתקשורת, הקריה האקדמית אונו.
רותם מטפלת בילדים עם ליקויי שפה, דיבור ותקשורת במסגרת המכון להתפתחות הילד מכבי ומכון פרטי בקריות.
בעברה, עבדה במרכז מילמן ובמכון שמיעה.
בעלת נסיון של כשנתיים בעבודה טיפולית עם ASD, שיבושי היגוי, קשיים התפתחותיים ושפתיים עם ילדים בגיל הרך.
רותם מאמינה בגישה טיפולית הוליסטית המתייחסת לכלל תחומי ההתפתחות של הילד, ורואה ביצירת קשר והתקשרות, מוטיבציה פנימית ויכולת משחק כמקדמים תהליכי התפתחות וביטוי עצמי.
מאמינה בעבודה משותפת עם ההורים כסוכני החברות המשמעותיים ביותר לילד ומשולבים בתהליך הטיפולי בהתאם ליכולת ולאורח חייהם.

 

שיר תורג'מן דנגור

סיימה תואר ראשון בהצטיינות יתרה בפסיכולוגיה וסוציולוגיה באוניברסיטת חיפה ותואר שני בהצטיינות יתרה בנוירופסיכולוגיה שיקומית במכללת תל אביב יפו.
עבדה לאורך השנים במסגרות טיפוליות ואבחוניות לילדים ולמבוגרים. בעברה, התמחתה במחלקת שיקום ילדים בבית חולים תל השומר ובמכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש, 

עובדת במרכז מילמן, (מרכז לטיפול בילדים עם לקויות תקשורת) כ-13 שנה, שם מנהלת כיום את המעון השיקומי לפעוטות עם לקויות תקשורת. מלווה משפחות שילדיהם על הרצף.
בנוסף מייעצת ומדריכה צוותים חינוכיים ופרא-רפואיים.
במקביל מטפלת בקליניקה פרטית בילדים ובמבוגרים, במתכונת פרטנית או דיאדית המלווה בהדרכת הורים.

בעלת נסיון רב בטיפול בפעוטות ובילדים עם לקויות תקשורת (ASD), הפרעות התפתחותיות ונוירולוגיות שונות וכן קשיים רגשיים מגוונים.

טל' 052-4226193

 

אני מאמינה במציאת ה"ניצוץ" הייחודי המקדם ומצמיח כל ילד והוריו בכל מצב

סמדר קייזר, עובדת סוציאלית

לימודי MA במגמת ילד ונוער, נסיון וידע קליני והתפתחותי. מטפלת בילדים עם דגש על הגיל הרך 0-6תרפיסטית, ומטפלת מיומנת  בדרכי טיפול שונות: טיפול דיאדי, תרפיה במשחק ובאמנות, הדרכה וליווי הורים לילדים מיוחדים וכן טיפול בגישת ה- DIR .

סמדר עבדה מעל 25 שנה במכוני התפתחות הילד בקופת חולים כללית ומעל 15 שנה בניהול התחום הפסיכוסוציאלי במכון להתפתחות הילד עם ילדים בעלי קשיים נוירו – התפתחותיים, כמו גם בטיפול ,תמיכה והדרכות הורים, "ניהול מקרים" והדרכת צוותים חינוכיים ופרארפואיים.

סמדר מאמינה בהתפתחות מתמדת  ולומדת בשנים האחרונות בתכנית "מדעי המוח למטפלים" במרכז "סגול" לחקר המוח -במרכז הבין תחומי בהרצליה  ומתמקדת בלמידת הנוירוביולוגיה של המוח, וההשפעה ההדדית שבין גוף-למוח- נפש, כמו גם השפעת הקשר הבין אישי על התפתחותו הכוללת של הילד.

דוא"ל smadar140652@gmail.com

טל' 04-57790897

אפרת הומינר, פסיכולוגית שיקומית

אפרת בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומשאבי אנוש באוניברסיטת חיפה ותואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית במכללת תל אביבי-יפו.
לאורך השנים עבדה במסגרות טיפוליות ואבחוניות שונות ומגוונת עם פעוטות, ילדים ונוער. התמחתה במכון הלאומי לפגיעות ראש ובמרכז אלון -בית ספר תיכון לחינוך מיוחד לנוער עם קשיים רגשיים מגוונים.
פסיכולוגית במרכז מילמן (מרכז טיפול לילדים על רצף האוטיזם) משנת 2015 ועד היום, מלווה משפחות שילדיהם על הרצף האוטיסטי, מדריכה הורים, צוותים ומטפלים פרא-רפואיים.
אפרת בעלת ניסיון בעבודה טיפולית בפעוטות ובילדים עם לקויות תקשורת (ASD), הפרעות התפתחותיות\נוירולוגיות שונות וקשיים רגשיים.
אפרת מאמינה בשיטת טיפול המתייחסת לכלל תחומי ההתפתחות עם מתן דגש רב לקשר ולעבודה משותפת עם ההורים כדמויות המשמעותיות ביותר עבור הילד. אפרת מטפלת באופן פרטני ודיאדי בשילוב הדרכת הורים.

סוהר חיורי, קלינאית תקשורת

סוהיר מטפלת משנת 2013, בוגרת תואר ראשון בהפרעות בתקשורת.
מטפלת בתינוקות, פעוטות וילדים מזה כ 7 שנים.
עובדת היום במכון התפתחות הילד של קופת חולים מכבי ומטפלת בגני תקשורת של משרד החינוך.
בעברה עבדה במסגרות ציבוריות במרכז הארץ כגון בית חולים אלין- לשיקום ילדים ונוער ומכון התפתחות הילד של כללית.
סוהיר בעלת ניסיון בטיפול בפעוטות וילדים עם קשיים בתחומי התקשורת, שפה ודיבור.
סוהיר מאמינה בגישה טיפולית הולסטי המותאמת לצרכיו של הילד ולשלב התפתחותי בו הוא נמצא תוך כדי מציאת גורמי מוטבציה לצורך יצירת אינטראקציה מהנה בשותפות ההורים בטיפול
 

השאירו פרטים ונחזור אליכם