מי אנחנו

מכון נגה. מכון טיפולי התפתחותי לילדים ומשפחותיהם קם בספטמבר 2018 בקיבוץ כברי מתוך מחשבה לתת מעטפת טיפולית נוספת לילדי הצפון ומשפחותיהם הנאלצים להתמודד עם מחסור מטפלים בפריפריה ונסיעות המתפרסות על מרחב גיאוגרפי גדול. המכון הינו פרי הקמתה וחשיבתה של מיכל פירן, מרפאה בעיסוק ומנהלת המרכז וכולל בתוכו צוות מקצועי מוסמך של ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת וטיפול רגשי שעושים מאמץ גדול לעבוד יחדיו בצוות מול הילד ומשפחתו. המכון מטפל בילדים עם מורכבויות התפתחותיות כמו קשיי וויסות חושי-רגשי, הפרעות קשר ותקשורת (אוטיזם), קשיים סנסומוטריים, קשב וריכוז, תסמונות נוירו התפתחותיות וקשיים רגשיים התנהגותיים.

 

המכון נמצא בקיבוץ כברי במבנה חדש ליד חדר האוכל.

במקום חנייה נוחה ונגישות לעגלות ילדים ולנכים. 

 

 

מכון נגה הינו מכון פרטי שאינו עובד ישירות עם קופת החולים. עם זאת, לקוחות קופות חולים יכולים לקבל החזרים לטיפולים מסויימים בכפוף לאבחנה ולהוראות משרד הבריאות והתנאים בכל קופה.

 

 

החזון והאמונה שלנו

מכון נגה מאמין שלכל ילד ניתנה הזכות להיות, לצמוח, להתפתח לחוות הצלחה ותחושת מסוגלות ללא קשר למוגבלות או לקושי איתו הוא נולד.

מכון נגה מאמין שלכל הורה ניתנה הזכות להיות, לתמוך, לפתח, להצמיח ולהנות מילדו על אף קושי, נכות או מגבלה שלו או של ילדו.

מכון נגה מאמין שכוחו של הילד, הוריו והקשר בינהם חזקים מכל אבחנה, תסמונת או לקות ומאמינים ביצירת קשר כבסיס רחב לתהליך טיפולי וצמיחה במרחב האישי, רגשי, משפחתי, חינוכי, קהילתי וסביבתי.

מכון נגה מאמין בעבודה מקצועית, הוליסטית, אינטגרטיבית והתפתחותית השמה את איכות חייהם ורווחתם של הילד והמשפחה כבעלות חשיבות ממעלה ראשונה.

מכון נגה מאמין בעבודת צוות רב תחומית ושיתוף פעולה בין גורמי הטיפול ועם גורמים חיצוניים כמו המסגרת הרפואית, הביתית והחינוכית.

מכון נגה מאמין בעבודה רחבה, עמוקה ואינטגרטיבית עם הורי הילד כחלק בלתי נפרד מהטיפול בילד. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם