הצוות שלנו

מיכל פירן, מרפאה בעיסוק ומנהלת המכון

מיכל פירן, בעלת תואר ראשון ושני של החוג לריפוי בעיסוק אוניברסיטת חיפה ובעלת ניסיון בעבודת טיפולית משנת 2000.

מיכל התחילה את דרכה כמרפאה בעיסוק במסגרות ציבוריות בארץ כגון מרכז מילמן בחיפה, מרכז ניצן ומכון להתפתחות הילד. לאחר 8 שנים, נסעה לסאן דייגו שבארה"ב שם עבדה כמרפאה בעיסוק במגזר הפרטי והקימה "קליניקה ניידת" עבור ילדים בעלי צרכים מיוחדים בסביבה הביתית. מיכל, מטפלת DIR מוסמכת, את הכשרתה התחילה בישראל וסיימה בארה"ב. כשחזרה לארץ, הגשימה את חלומה לבנות מרכז טיפולי שייתן מענה טיפולי רב תחומי לילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם.

כיום, מיכל מנהלת את מכון נגה, מרצה ומדריכה צוותים רב מקצועיים בגישת ה-DIR, מתנדבת ופעילה בארגון DIR ישראל ועובדת בעיקר עם ילדים עם מורכבויות התפתחותיות שונות, וויסות חושי-רגשי ואוטיזם. 

דוא"ל machonoga@gmail.com

טל' 053-2554467

דבי פרוחי, מרפאה בעיסוק

דבי בוגרת החוג לריפוי בעיסוק באוניברסיטה העברית, מטפלת בילדים עם קשיים התפתחותיים משנת 1992.

דבי עבדה בעברה במסגרות שונות ומגוונות כולל המכון להתפתחות הילד של מכבי, עמותת ניצן, המרכז לגיל הרך וכיום עובדת במרכז מילמן בטיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטיבנוסף לטיפול, דבי שייכת לצוות האבחון במרכז מילמן ומדריכה מרפאות בעיסוק בתחילת דרכן. לדבי עניין בתחום ההתפתחות הקוגניטיבית ומשחק שמהווים את הבסיס למיומנויות למידה ורקע של לימודים בגישת הלמידה המתווכת של פרופסור ראובן פויירשטיין  וכמו כן, עניין וניסיון רב בטיפול בילדים עם לקות תקשורתית וקשיי וויסות חושי .בנוסף לעבודתה בריפוי בעיסוק דבי עובדת עם ילדים בביופידבק ונוירופידבק

במכון נגה, דבי מטפלת בילדים עם לקויות בוויסות חושי, קשיי קשב וריכוז, לקויות למידה ולקויות בתקשורת(ASD).   

דוא"ל dfaruchi@gmail.com

עדי זוננשטיין, מרפאה בעיסוק

עדי זוננשטיין, בוגרת החוג לריפוי בעיסוק, אוניברסיטת חיפה. עדי מטפלת בילדים עם מורכבויות התפתחותיות מעל 10 שנים.

בעברה, עדי עבדה במסגרות שונות, כולל מכון להתפתחות הילד של קופ"ח כללית וגני תקשורת של העמותה לילדים בסיכון בהם היתה גם שותפה לפרויקטים גניים שעבדו על פי מודל ה-DIR. עדי מודרכת ועובדת על פי עקרונות ה-DIR ולאחרונה החלה לרכז גן של ילדים בעמותה לילדים בסיכון. לעדי ניסיון רב בעבודה טיפולית עם ילדים עם בעיות התפתחותיות שונות, כולל סרבול מוטורי, קשיי התארגנות, ליקויים בויסות החושי  והפרעה בתקשורת (אוטיזם ASD).

ניסיונה של עדי בעבודה עם צוותים חינוכיים ומסגרות חינוך מחד ועבודה טיפולית פרטנית מאידך מאפשרת לעדי לתת מענה טיפולי רב מערכתי הכולל הדרכת הורים וצוות החינוך לכל ילד שמטפלת בו מעבר לסביבה הטיפולית עצמה.

דוא"ל adi_ferraro@hotmail.com

מעין מאיר, קלינאית תקשורת

מעין מאיר, בוגרת החוג להפרעות בתקשורת, אוניברסיטת תל אביב ובעלת תואר שני בתכנית הבינתחומית להתפתחות הילד, אוניברסיטת חיפה.מעין מטפלת בתינוקות, פעוטות וילדים מזה כשמונה שנים. עובדת במכון להתפתחות הילד של קופת חולים מכבי ובקליניקה פרטית. 

בעברה, עבדה בגני תקשורת של משרד החינוך והעמותה לילדים בסיכון, ביחידה התפתחותית קהילתית, וכן במרכז לילדים לקויי שמיעה בגיל הרך. 

מעין בעלת ניסיון בעבודה  טיפולית עם ASD, תינוקות ופעוטות, לקויות התפתחותיות שונות, קשיי שפה ודיבור וכן לקויות היגוי מורכבות (אפרקסיה). כמו כן, היא מטפלת ומדריכה קלינאיות בגישת טיפול אינטראקטיבית (טיפולי הורה- ילד). 

דוא"ל maayanran@gmail.com

טל' 052-4799876

עדי פיינברג, קלינאית תקשורת

עדי בוגרת תואר ראשון בחוג להפרעות בתקשורת, אוניברסיטת חיפה. בימים אלו מסיימת את התואר השני בחינוך מיוחד באוניברסיטת חיפה.

מטפלת בילדים עם לקויות שפה, דיבור ותקשורת מזה כ-5 שנים. עובדת כיום עם ילדי ASD בגן תקשורת של משרד החינוך ואלו"ט. בעברה עבדה גם בבתי ספר עם ילדים משולבים וכיתות מקדמות וכן במכון התפתחותי של המועצה האזורית כפר ורדים (משכ"ל).

בעלת ניסיון בעבודה טיפולית עם ילדים בגיל הרך ובגילאי בי"ס על רקע לקויות היגוי, שפה ותקשורת.

עדי מאמינה בשיטת טיפול אקלקטית המשלבת בין כמה גישות טיפוליות לפי צורכי המטופל ומשפחתו תוך קיום שיתוף פעולה מלא ככל הניתן בין הקליניקה לבין הבית. 

 

אני מאמינה במציאת ה"ניצוץ" הייחודי המקדם ומצמיח כל ילד והוריו בכל מצב

סמדר קייזר עובדת סוציאלית

לימודי MA במגמת ילד ונוער, נסיון וידע קליני והתפתחותי. מטפלת בילדים עם דגש על הגיל הרך 0-6תרפיסטית, ומטפלת מיומנת  בדרכי טיפול שונות: טיפול דיאדי, תרפיה במשחק ובאמנות, הדרכה וליווי הורים לילדים מיוחדים וכן טיפול בגישת ה- DIR .

סמדר עבדה מעל 25 שנה במכוני התפתחות הילד בקופת חולים כללית ומעל 15 שנה בניהול התחום הפסיכוסוציאלי במכון להתפתחות הילד עם ילדים בעלי קשיים נוירו – התפתחותיים, כמו גם בטיפול ,תמיכה והדרכות הורים, "ניהול מקרים" והדרכת צוותים חינוכיים ופרארפואיים.

סמדר מאמינה בהתפתחות מתמדת  ולומדת בשנים האחרונות בתכנית "מדעי המוח למטפלים" במרכז "סגול" לחקר המוח -במרכז הבין תחומי בהרצליה  ומתמקדת בלמידת הנוירוביולוגיה של המוח, וההשפעה ההדדית שבין גוף-למוח- נפש, כמו גם השפעת הקשר הבין אישי על התפתחותו הכוללת של הילד.

דוא"ל smadar140652@gmail.com

טל' 04-57790897

השאירו פרטים ונחזור אליכם